Rakovina není jen nejvýnosnějším byznysem současné doby, možná má i jiné cíle.

Zde máte možnost přispět informacemi:

Poznámky z knihy "Jak se uzdravit z rakoviny" Napsal J. Chamberlain

str.11 Jsem si jist, že by Bernadetta žila (žena autora knihy zemřela po 1 roce ortodoxní léčby), kdybych věděl kolik vím dnes, a kdybych ji o tom dokázal přesvědčit.
   Poslední částí věty jsem vyjádřil základní dilema, kterému čelí mnoho pacientů s rakovinou. Jak sdělit informace člověku, který se musí rozhodnout. Říkat někomu "dělej to a ono” je kontraproduktivní. Odpovědnost padá vždy jen na nás - i když se rozhodneme přenést ji na odborníka. Proto je smysluplné se vzdělávat. Mé poselství pro vás je: " Léčení rakoviny nemusí být bolestivé ani nemusí mít devastující účinky na vaše zdraví, i když to stojí trochu silné vůle." Bude třeba změnit životní styl, a to na vždy. Pokud ho nezměním, rakovina se vrátí.

str.20 Mnoho pacientů je přesvědčeno, že konání lékařů je podloženo vědou. Ve skutečnosti tomu tak není. 80% toho co lékaři činí nemá žádné vědecké opodstatnění a nikdy nebylo porovnáno s účinky placeba v klinickém testu, který je ve světě medicíny považován za zlatý standard. K tomu je velká část výzkumu tak zmanipulovaná že se na ně nelze spolehnout. Ale pacienti se o tom nedoví.
   Hlavním problémem ortodoxních terapií je, že i přes obrovské pokroky nedochází k žádným zázračným uzdravením. Množství lidí stále podstupuje operace, chemoterapie a ozařování, a po několika měsících či letech mnoho z nich na nemoc zemře.

str.22 Operace - klady: Jestliže chirurg odstraní celý národ a okraje zdravé tkáně, bude výsledkem vyléčení.
   - Zápory: Jakýkoli zásah do nádoru znamená téměř jistě, že se rakovinné buňky roznesou do těla. Je tu i problém dlouhodobých následků operace.

str.24 Ozařování - klady: Radiace je mocným zabijákem všeho, co ji stojí v cestě.
   - zápory: poničení okolních orgánů je nevyhnutelné. Nádory které odolají záření se stanou agresivnější.

str.26 Chemoterapie - klady: Některé druhy rakoviny chemoterapie velmi úspěšně léčí. Bohužel, jde jen o 5% typů nemoci.
   - zápory: U všech ostatních druhů rakoviny, včetně těch nejběžnějších, se považují účinky chemoterapie za slabé - pouhých několik procent účinných použití. Zvážíme-li, do jaké míry jsou údaje zfalšovány, jednoznačně se dovídáme že chemoterapie má malý či žádný účinek. I chemoterapie zapříčiní, že se nádory stávají agresivnější. Chemoterapie hrubě poničí vaše zdraví. Většina chemoterapeutických metod je tak bolestivá že si to lze jen těžko představit.

str.29 MDr.Harding Jones z University of California došel k závěru, že máte pravděpodobnost žít čtyřikrát déle, pokud nepodstoupíte žádnou léčbu rakoviny, než když jí podstoupíte. Nedovolte lékařům aby vás vyděsili a donutili k rychlému rozhodnutí. Máte čas, abyste získali dostatek informací a zvážili všechny možnosti. Nikdy nebudete mít jistotu - jediné co můžete udělat, vyhledat nezávislé informace a učinit to, co vám v tuhle chvíli připadá nejsmysluplnější. Špatné zprávy mohou působit jako síla "nocebo" (prokletí voodoo). Ale rakovina je jen volání o pomoc. Nic víc. Způsoby léčby existují, jsou jich desítky.(O uzdraveních vyšla řada knih, na internetu je velké množství příběhů.) "Pokud je lékaři neschvalují, pak to musí být k ničemu" - těmito slovy se mnoho lidí uklidňuje na své cestě do hrobu.

str.37 Pokud existují léčby, proč nebyly prověřeny?
Výzkum je extrémně drahý a většinou ho financují farmaceutické firmy. Ty nemají žádný zájem na dokazování, že nějaký přírodní produkt nebo strava, dokáží léčit rakovinu. Z produktů které nejsou patentovatelné nejsou zisky. Farmaceutické firmy jsou zavázány akcionářům, musí dosahovat zisku a bojovat proti všemu, co by se mohlo zisků negativně dotknout. V některých zemích může být lékařům odebrána licence, pokud doporučí pacientům s rakovinou úpravu stravy. V některých státech USA je ozařování, operace a chemoterapie, nařízena zákonem. Bezpečné a účinné léčby existují, ale lékaři vás o nich nemohou informovat, mohlo by to ohrozit vykonávání jejich profese. Jsou také pod silným vlivem farmaceutických firem.
   Rakovina je téměř jistě výsledkem způsobu života. Klíčovou příčinou je stav nedostatečného okysličení tkání. Symptomy jsou bledost, špatné prokrvení končetin, ale také slabá duševní síla, snížená sebedůvěra, zranitelnost či dezorientace.
   Japonská studie zkoumající spontánní vyléčení zjistila, že uzdravení byla spojena s přijetím své situace. Nedosáhnou uzdravení ti, kteří zarputile opakují "uzdravím se" - z tohoto úsilí je cítit úzkost a stres. Cílem je zcela se uvolnit (k tomu může vest i popření nemoci). Blahodárně působí smích, který také snižuje bolest a dá se přímo měřit - je úměrný krevní sedimentaci. Považujte za fakt, že metoda kterou si vyberete, úspěšně bojuje s nádorem, ten začne mizet a rozpadat se. Játra pak budou oslabená a můžete se zpočátku cítit hůře. Stav se nazývá Herxheimerova reakce. Je třeba naslouchat tělu a podle potřeby den či dva v terapii polevit, dokud syndrom neodezní a pak pokračovat. Dávku případně zvyšovat jen pokud bylo po té předchozí vše v pořádku.    Maso, mléčné výrobky (pokud nejsou součástí diety), běžný cukr (je potravou nádoru, naopak ovocný cukr nádory nevyužijí) a alkohol zcela vynechat a nahradit je syrovou zeleniou a ovocem, nejlépe domácí (viz příběh s ovcemi). Jediný nápoj je voda a to v dost velkém množství. Vyjímkou mohou být některé čaje, např. zelený, máta, šalvjej, zázvor, rakytník, pampeliška, či šťáva z mrkve nebo červené řepy. Strava z čerstvého ovoce a zeleniny bude mít detoxikační účinky sama o sobě (působí proti rakovině více způsoby).
   Velké množství vitamínu C a D(či opalování) platí pro všechny diety, jen není vhodné užívat je zároveň s některou dietou (může snižovat účinnost), stačí např. dietu přes den a vitamíny večer.
   Myšlenku, že Hlavní příčinou rakoviny je absence živin vyslovila již řada lidí. Které ale chybí? Vitamín C si vyrábí všichni savci, kromě lidí, primátů a morčat. Vyráběné množství závisí na stavu organismu a shoduje se s hranicí vylučování nadbytečného vitaminu C u lidí. Je-li organismus v teple a pohodě, stačí 8až12g na den, při chladu či nemoci stoupá až 10x, při rakovině asi 6x. Farmáři z Nového Zélandu byla v 39 letech diagnostikována rakovina v posledním stádiu, přesto se dožil 100let. Než u něj nemoc objevili, byly nemocné jeho ovce. Epidemie rakovinných lézí na uších ovcí zmizely, když je poslal na čerstvé pastviny a dal jim přírodní kamenný fosfát a sůl. Na původních pastvinách používal superfosfátové hnojivo, po němž zvýšení úrody vystřídá znehodnocení půdy. Test s přemístěním ovcí opakoval několikrát, vždy se stejným výsledkem. Farmář pozděj využil zkušeností s ovcemi a zbavil se rakoviny, artritidy i rizika srdečních chorob. Takto uzdravil i manželku a spoustu sousedů. V naší stravě také přebývá fosfor a nedostává se vápník, hořčík, selen, kobalt a jiné. Více rakoviny je tam, kde je půda chudá na selen. I vanad je známý protirakovinnými účinky a není známo, že by měl toxické vedlejší účinky.


Účinné protirakovinné postupy
(U náročnějších jsou vynechány podrobnosti, je nutné je případně dohledat. )
Kyslík a ozón
Peroxid vodíku
Fyzická aktivita
- zvýší okysličení, (cvičením Qigong si vyléčena rakovinu čínská malířka Guo Lin)

Protokol Budwigové - Polévkovou lžíci lněného oleje, lisovaného za studena (nejlépe čerstvého), důkladně našlehat v tvarohu (nízkotučném), měkkém sýru, nebo v tučném bílém jogurtu a dle potřeby ochutit. Jíst 6x denně (vitamín C případně konzumovat v jinou dobu). Je dobré dodržovat převážně vegetariánskou dietu a vyhnout se jiným doplňkům stravy. Existuje mnoho podkladů dokazujících efektivitu této metody na rakovinu, osteoporózu a jiné.

Chlorid cesný

Agaricus blazei Murill - brazilská houba známá jako ABM, je účinná proti všem formám rakoviny. Doporučeno užívat 40gramů denně (asi 2 houby) hodinu povařené ve vodě (1litr na 1 houbu). Současné užívání vitamínu C podporuje vstřebávání. Přípravek OPC je kombinací houby s oleandrem, kůrou stromu lapacho "kočičím drápem". Všechny léčivky mají prověřené účinky. Můžou se ale objevit i vedlejší účinky a problémy při kombinaci s jinými léky. Doporučuje se vypustit maso a obilniny, navýšit příjem ovoce a zeleniny (platí u všech postupů).

Oleand - napadá rakovinu několika způsoby (k dostání v tabletách).

Aloe vera - jen lisovaný za studena.

Essiac - čajová směs (zvaná též Strom života, Flor-Essence), pít 3x denně mimo jídlo. Působí vzájemnou vyvážeností, ale princip není znám.

Melatonin - hormon vypíná aktivitu nádoru. Lze např. rozpustit v kokosovém oleji.

MGN-3 - (BioBran - posiluje imunitu) 2 až3g/den, po měsíci 1g/den. Je popsáno uzdravení z mnohočetného melanomu během 6 měsíců ale není ověřen účinek na jiné typy nádorů.

Naltrexone - běžný, schválený lék proti závislostem (=Antabus, tableta 50mg vyvolá s návykovou látkou silnou nevolnost) v malých dávkách (kdy k němu lze i pít víno) ovlivňuje mnoho typů rakoviny. LDN je bezpečný, levný a nemá vedlejší účinky. Postačí 2 až 4mg jednou za den před spaním. Stačí tabletu rozdrtit, rozpustit v 50ml vody a pak užívat 2až4ml.

Sluneční svit a mořská voda (Vitamin D a minerály) má protirakovinný účinek. (Nedostatek D souvisí s příčinou nemoci)

Kořen pampelišky - vyrytý v kterékoli roční době (čerstvý nebo sušený) pokrájet a zalít na 15 minut vařící vodou. Výluh pít 3x denně asi 0,5 hodiny před jídlem. (Látky pampelišky vyvolávají apoptózu = samozničení nádorových buněk znatelnou už během 48hodin, nemají vliv na zdravé buňky.)
   Jiný recept uvádí: vyrytý kořen (ponechat hlínu) sušit při 37stupních po 5-6 týdnů, rozdrcený, denně užívat 1 kávovou lžičku rozpuštěnou ve vodě.

Epicor - užíván při výrobě krmiv, posiluje imunitu. "Ti kdo s ním pracují, nikdy nebyli nemocní."

Kyselina listová - její vysoká hladina má příznivý vliv na léčbu všech možných druhů rakovin. Jejím nejbohatším zdrojem jsou játra.

Vypuštění cukru ze stravy - nádory nedokáží získat energii z ničeho jiného.

Jablečný ocet - v bio kvalitě, zředěný s vodou. Podobný účinek má i citronová nebo pomerančová šťáva.

Methylglyoxal - protirakovinná droga s účinností nad 70%, která je bez vlivu na zdravé buňky, narozdíl od jiných chemoterapií. Farmacií však byla zavržena. (Vyskytuje se také v lidské moči - některé kliniky v rozvojových zemích léčí rakovinu urinoterapií.)

Imiquimod (Aldara) - lék schválený a užívaný na rakovinu kůže, je sám příčinou rakoviny! Několika úřady je zařazen na seznam rizikových laboratorních chemikálií. Přesto jej lékaři po celém světe běžně předepisují.

Sealon - extrakt z mořských řas. Silný antioxidant s příznivými účinky na nemoci, od oběhové soustavy až po sexuální disfunkce.

Brusinky - obsahují fitochemikálie, které znemožňují buněčné dělení.

IP6 - Je v jídle s velkým obsahem vlákniny, jako fazole, celozrnná rýže, pšeničné otruby. Přetváří rakovinné buňky zpět na normální (tím umožní jejich apoptózu ="samolikvidaci"). Funguje proti všem druhům rakovin u zvířat a nepůsobí toxicky. Doporučeno užívat s inositolem. K sehnání pod názvem Cell Forte.

Vitamin E sukcinát

Kayenský pepř (kapsicin, chilli papričky) - lék na srdeční potíže (zastaví infarkt), čaj z něho (3 až 6 šálků denně) má protirakovinné účinky. Rozšiřuje cévy, u nádorů způsobuje apoptózu.

Náprstník - běžně používaný na srdeční nemoci, byl shledán účinným proti různým druhům rakoviny (vyvoláním apoptózy). Ze dvou jeho forem je účinná jen digitoxin (digoxin je zcela neúčinný). Švédská studie potvrdila jeho 90% účinnost u rakoviny prsu - po 20 letech byla úmrtnost 6% a v placebo skupině 50%.

DMSO - organická sloučenina síry - účinné rozpouštědlo. Rozpouští vše, kromě skla! Kůží rychle prostupuje a bere s sebou "vše co mu přišlo do cesty"! Přes 6000 článků ve vědecké literatuře dosvědčuje, že jde o účinnou zbraň proti rakovině (u zvířat běžně používán). Vtírá se do kůže holou rukou! Je-li možné, nejblíže nádoru. Rychle léčí rakovinu kůže, mozku, prsu, i jiné. Lze kombinovat s chloridem cesným (nebo chlordioxidem - zachraňuje i ve stadiu, kdy pacient už nemůže polykat). Nežádoucím účinkem může být bolest hlavy, závrať, mírná nevolnost či lokální vyrážka. K dostání běžně na internetu.(DMSO byl dříve používán i k tlumení bolesti, nebo aplikaci léků přes kůži.)

Dichloracetát - (DCA), dlouho užívaný k léčbě metabolických chorob. Až v roce 2007 šokoval svět objev jeho účinků na rakovinu (asi 60% vyléčení).

Zázvorový čaj - mění nádorové buňky na normální. Chvilku vylouhovaný ve vřelé vodě, pije se několikrát denně (mezi jídlem).

Cimeditin - (histamin, tagamet) užívaný běžně k léčbě dvanáctníkových vředů a zažívacích potíží. Bylo zaznamenáno mnoho případů rychlého mizení rakoviny při jeho užívání. (Může dojít k interakci s jinými léky, u mužů ke zvětšení prsou.)

Artemisin a železo - artemisin (výtažek z pelyňku ročního) se osvědčil v boji s malárií. Potraviny s obsahem železa mohou nádory urychlit (železo je užité při dělení buněk), ale s artemisinem rakovinu ničí - nutno vynechat vše s antioxidačními účinky (např. vitamín C, kyselinu elagovou,...)

Kanadská krevnice - rozpouští všechny druhy zhoubných bujení a zanechává zdravou tkáň téměř nedotčenou. (sbírka fotek na www.silvermedicine.org). Dle zkušeností jde o rychlý a bolestivý proces, ale ne tak bolestivý, jako chemoterapie. Krevnice se rychle vstřebává, vyhledává a ničí nádory. K dostání je řada černých balzámů, např. TumorX, Salve, Cansema, Balm of Gilead.

CanCell - (zabírá asi u 55%)

Trávící enzymy - (např. Wobenzym či Vitalzyme), vhodný doplněk při užití CanCell nebo protokolu Budwigové. Zaznamenán případ uzdravení z rakoviny slinivky, která bývá rychlá a smrtelná.

Hladovka - tělo bez stravy začne čerpat ze zásob. Nejprve tuky, pak nádory a svaly. (Biota Breuss = šťáva z červené řepy, mrkve, brambory a černé ředkve. Popíjením 2dcl denně k zahnání hladu, místo veškerého jídla - nutno vydržet po 42 dnů. Dle knihy "Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné choroby" rakouského léčitele, zachránilo tisíce případů, které lékaři vzdali.)

Hroznová dieta - jen hrozny s peckami, které je třeba rozkousat, místo veškerého jídla. Důvod proč prý funguje, je obsah resveratrolu a quercetinu. Dieta prý funguje i na škálu jiných nemocí.

Láhevník (pawpaw) - "zabiják všech druhů rakovinných buněk" a neškodný pro zdravé buňky. PawPaw (nikoli papája) je mocnějším bratrancem Láhevníku.

Laetril (amygdalin, nitrilosid, vitamin B17) - nachází se v meruňkových jádrech a hořkých mandlích, v menších množstvích mnoha jiných rostlinách. Největší účinnost dosáhne s vitaminem A a trávicími enzymy (Wobe Mugos nebo Vitalzym).

Salvestrol - je v ovoci a zelenině, nejvíce z ekologického zemědělství. Objeveny nedávno a výsledky pro lidi s rakovinou jsou prý úžasné. K léčení je potřeba vyšší koncentrace než v rostlinách, koncentrovaný Salvestrol je levně dostupný na internetu.

Zeolit (Klinoptilolit, Megamin) - má detoxikační i protirakovinné účinky, je bez nežádoucích účinků do 2% z přijímané potravy, při užívání je třeba hodně pít. (Účinnost asi 50 až 80%)

Koloidní stříbro - působí proti virům, bakteriím a houbám, nevadí běžným buňkám. Jeho účinnost na rakovinu se vysvětluje tím, že nutí buňky vrátit se do nerozlišeného stavu. Považuje se za zcela netoxické.

Léčba Dr.Huldy Clarkové - léčí rakovinu (i většinu jiných nemoci od AIDS po schizofrenii) detoxikací pomocí Tinktury z ořešáku + Pelyňku pravého + Hřebíčku. Na velké parazity používá frekvenční terapii.

Rifeho přístroj (frekvenční terapie, zapper, plasmový generátor) - jev objevený před 70 lety, léčí většinu nemocí vč. rakovin, je však nutno znát frekvence, které na ně působí (existují jejich seznamy).

"Stabilizovaný kyslík", chloritan sodný - léčivá látka oxid chloričitý (MMS, CDS, chlordioxid) objeven náhodou díky rychlému účinku na malárii, uzdravuje z mnoha "neléčitelných" chorob, kromě příčin z velkých parazitů, nedostatku minerálů a živin, genetických poruch (extrémě vzácné) a kožní plísně Candida - tuto odolnou vyrážku však během několika dní vyléčí pudr Bentonin. U pokročilé rakoviny lze vtírat chlordioxid do kůže pomocí DMSO (smíchat teprve na kůži).


svědectví o možnostech léčby na celostnimedicina.cz/sokujici-pravda-o-rakovine.htm

Návrat na předchozí stranu